Taiji pod lupou

Nad lomem 1770/2a, Praha 4 Braník 147 00
+420 604 311 617

www.taijipodlupou.cz
Facebook
  • Tai Chi

Jsme tradiční škola Taiji (Tai chi chuan) stylu rodiny Yang. Působíme v Praze.

Jsme tradiční škola Taiji (Tai chi) stylu rodiny Yang. Naší školu vede MgA. Vlasta Pechová, přímá žačka Roberta Amackera.

Vyučujeme čínské bojové umění Taiji v jeho komplexní podobě. Naší prioritou jsou kvalitní informace a značný individuální přístup při výuce.

Působíme v Praze a občas i na jiných místech České republiky:

PRAHA: Během školního roku výuka probíhá v kurzech rozdělených do období podzim, zima a jaro. Přehled míst a časů naleznete na stránce Kurzy a cvičení v Praze. Během léta pak probíhá cvičení zdarma a nabízíme i další možnosti cvičení za nižší ceny. Přehled o právě probíhajících kurzech podává aktuální kalendář. Všechny novinky naleznete na stránce Aktuality.

STUDIJNÍ MATERIÁLY TAIJI (TAI CHI): Přehled materiálů ke studiu podává stránka Studijní materiály. Naleznete tam například i přehled probíraných témat z kurzů.

TEXTY, ČLÁNKY: Podívejte se na články zaměřené na studium Taiji, práci s energií či na popis zážitků z pobytů při studiu Taiji: Články

Trenéři klubu

Články

Princip taiji

25.09.2019 Bojové umění Taiji, stejně jako taoistická filosofie, vychází z univerzálního filosofického konceptu – Principu taiji.
Autor: Vlasta Pechová Kategorie: Kung-fu