Daniel Raed Glos

V bojovém umění 37 let.

2.Dan KRAV MAGA Seal System
4. Dan Seitedo Karate
1. Dan Jiu jitsu
G-1 Krav Maga Moryl Team
Certifikovaný instruktor KMSS
Certifikovaný instruktor sebeobrany II. třídy
Certifikovaný kondiční trenér.
 
2010 - doposud – vlastní klub sebeobrany Opava, Krnov, Bruntál. Jako instruktor školím sebeobranu, kurzy pro základní i střední školy a širokou veřejnost. Spolupořádám výcvikové kempy pro děti a mládež, bezpečnostní výcviky a přednášky pro děti a mládež ve školách, firmách, úřadech, zdravotníky a širokou laickou i odbornou veřejnost.
 
Mám bohaté osobní zkušenosti z mnoha bojových stylů, absolvoval jsem nespočet seminářů pod vedením různých zahraničních mistru jak z Izraele tak z celého světa a mnoha různých forem sebeobranných systémů např. od JU JISTU, SYSTÉMY, KALI, KUNG FU, PENTAKUM, BOX , THAI BOX až po vitální body Kyusho jitsu kterýma se intenzivně zabývám od roku 2015.
 
Moje životní zkušenosti se neomezují pouze na teoretické znalosti, postupy a návody, ale jsou mnohokrát prověřeny i v reálných ostrých situacích. Působím totiž přes 20 let ve společnostech zabývajících se osobní ochranou V.I.P. osobností, v pořadatelských službách, zajišťujících bezpečnost a pořádek na sportovních i kulturních akcích apod. V neposlední řadě pro Vás mam spoustu praktických rad díky svým četným celoživotním zkušenostem, nasbíraným takzvaně rovnou "z ulice". Díky trenérským seminářům jsem pak schopen své získané zkušenosti předávat i vám - případným zájemcům a budoucím absolventům našich kurzů sebeobrany Krav Maga.
 

Pravidelné lekce

Kde se cvičí?