Tai chi Frýdek Místek

Od února 2023 bude otevřena nová pobočka pro kurz tai chi ve Frýdku Místku. Tchajti centrum nabízí zájemcům kurz tai chi na bolesti zad způsobené prací u počítače a zarověň jako cvičení proti stresu.

V kurzech Tchajti centra cvičí ženy i muži a nejčstější profese jsou zaměstnanci pracující v kancelářích a učitelé. Jinak je však spektrum profesí široké, od zdravotních sester po majitele firem.

Tai chi Frýdek Místek - součástí tréninků je zdravotní rozcvička od hlavy až k patě, cílené cviky na bolest krční páteře, cviky na bolest hrudní páteře a cviky na bolest bederní páteře, cvičení na kulaté záda, cviky na bolest zápěstí nebo bolavé klouby z práce na počítači. Je toho daleko více.

Nesmíme zapomenout ani na dechová cvičení, jemné protažení a posílení ochablých svalů.

 

Tai chi trenér Frýdek Místek

Výuka tai chi ve Frýdku-Místku probíhá pod vedením zkušeného tai chi trenéra Marcela, který má za sebou více jak 15 let praxe v tai chi v Ostravě a zkušenosti s výukou kurzů více než 4000 hodin. Je i trenérem pro zdravá záda a tyto lekce vede v Ostravě.

Pomáhá zdravotním tai chi cvičením v neziskových organizacích lidem trpící duševním onemocněním, epilepsií nebo se zrakovým postižením.

Jeho praxe obsahuje i cvičení tai chi ve firmách pro zaměstnance v kancelářích, kteří často mají bolavá záda a trpí syndromem karpálního tunelu.

Potřebujete zpomalit a zklidnit? Uvolnit napětí v těle? Nechat efektivně odpočnout unavenou hlavu? Kurz tai-chi Frýdek Místek s trenérem Marcelem vám tuto péči o tělo a mysl dopřeje.

Trénink probíhá v tělocvičně gymnázia Petra Bezruče, ulice Československé armády 517, Frýdek-Místek.

Další podrobnější informace najdete: https://frydekmistek.tchajti.cz/

Rád vás uvítám v klubu taiji Frýdek Místek. Trenér Marcel (Tchajťi centrum)