Taurus club Brno & T-eshop card - Karta členských výhod

Místo konání
Cejl 494/25, BRNO 60200 ukázat na mapě
Datum
25.03.2018
Čas
15:00
Pořádá
Taurus Club

Taurus club z.s. se zapojila do klientského programu Sphere card. Všichni držitelé karet Sphere tak u nás získají většinu výhod, jako držitelé našich vlastních karet VIP : Sphere & Taurus club Brno pro klienta.

Výhody Sphere & Taurus club Brno - Karta členská výhoda

S kartou může využívat výhody a slevy cca 5 až 50 % na více než 10 000 obchodních místech po celé ČR a SR, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Oblasti věrnostního programu SPHERE: Auto-moto, Bydlení, Elektro, Cestování a ubytování, Gastronomie, Móda a doplňky, Krása a zdraví, Kultura a vzdělávání, Sport a volný čas, Vše pro děti, E-shopy.

Výhody a slevy můžete využívat jak u menších lokálních obchodů ve vašem regionu, tak u významných obchodních řetězců s celostátní působností, jako jsou například společnosti Klenoty Aurum, Čedok, Hudy sport, Knihy Dobrovský, Neoluxor, Orea Hotels, Fann, Koupelny Ptáček, Fokus Optik, Scanquilt, JRC game a mnoho dalších.

Aktivní uživatel karty může dosáhnout roční úspory až několik tisíc korun.

Věrnostní kartu získá oprávněný člen a zakazník Taurus club Brno & T-eshopu.

Kompletní a aktualizovanou nabídku poskytovatelů slev naleznete nawww.sphere.cz.

Platnost věrnostní karty je 3 roky. Pro klienty, kteří chtějí kartu využívat i po uplynutí této lhůty, je možné kartu opakovaně zdarma vyžádat u KB Penzijní společnosti.


O PROGRAMU SPHERE CARD
Věrnostní program Sphere card program je neustále rozvíjen a je v něm zapojeno velké množství partnerů z České i Slovenské republiky. Podrobnější informace o programu a zapojení do něj naleznete na stránkách www.sphere.cz.KARTA VIP KLIENTA
Přestože s programem Sphere card získáte většinu výhod, i tak má smysl uvažovat o kartě klienta VIP. Hlavní rozdíl spočívá v identifikaci každé provedené transakce Vaším klientským číslem.