Instructor Course Krav Maga

Místo konání
Čs. armády 347, Slavkov u Brna 68401 ukázat na mapě
Datum
01.04.2023
Čas
10:00
Pořádá
Krav Maga Seal System
Tento kurz je určený pro instruktory a ty co se chtějí stát instruktory, nebo asistenti instruktorů sebeobranného systému Krav Maga. Žádný seminář není stejný a je velice důležitá účast každého aktivního instruktora.
Opět probereme teoretické části, ale i techniky, které vyřadíme nebo pozměníme.
 
Náš výcvikový program instruktorů bojových umění a systémů je určen studentům KMSS, kteří mají vášeň a odhodlání dosáhnout svého požadovaného cíle a stát se instruktorem Sebeobranného systému Krav Maga Seal.
Chceme, aby naši instruktoři prošli přes různé úrovně školení v rámci našeho programu, porozuměli základním pojmům, hodnotám a chtěli učit bojový systém s dokonalou vírou a vášní a na profesionální úrovni.
 
Program kurzu ve zkratce: Techniky Krav Maga, Jiu Jiutsu, Karate, Judo, Kubotan, zdravověda a první pomoc. Základní prvky s teleskopickým obuškem, seznámení se se zbraněmi z ostatních bojových umění. Sebeobrana proti zbraním: nůž, pistol, tyč, teleskop, láhev...
Pokud jste se rozhodli pro tento kurz, stačí zaslat na email vaše jmeno, příjmení a věk, navštěvovaný oddíl a technický stupeň.
instructor@kravmagaseal.com
Následně obdržíte prvotní informace a zařazení. Z důvodu našeho konceptu není možné přihlášení bez minimálního dosažení 5Kyu - instruktor/asistent
Budeme se těšit na nové instruktory!
Petr