Instructor Course Krav Maga

Místo konání
Čs. armády 347, Slavkov u Brna 68401 ukázat na mapě
Datum
04.07.2020
Čas
10:00
Pořádá
Krav Maga Seal System

Tento kurz je určený pro instruktory a ty co se chtějí stát instruktory, nebo asistenti instruktorů sebeobranného systému Krav Maga. Náš výcvikový program instruktorů bojových umění a systémů je určen studentům, kteří mají vášeň a odhodlání dosáhnout svého požadovaného cíle a stát se instruktorem Sebeobranného systému Krav Maga Seal.
Chceme, aby naši instruktoři prošli přes různé úrovně školení v rámci našeho programu, porozuměli základním pojmům, hodnotám a chtěli učit bojový systém s dokonalou vírou a vášní a na profesionální úrovni. Program kurzu ve zkratce: Techniky Krav Maga, Jiu Jiutsu, Karate, Judo, Kubotan, zdravověda a první pomoc. Přepadení ve vozidle, základní prvky s teleskopickým obuškem, seznámení se se zbraněmi z ostatních bojových umění. Sebeobrana proti zbraním: nůž, pistol, tyč, teleskop, láhev...
Pokud jste se rozhodli pro tento kurz, stačí zaslat na email vaše jmeno, příjmení a věk. Do 24 hod. obdržíte prvotní informace a zařazení. Z důvodu našeho konceptu není možné přihlášení bez minimálního dosažení 6Kyu (asistent) a 5kyu - instruktor.
O přihlášku mohou žádat žáci z oddílů KMSSystem, Sebeobrana Velká Bíteš a FullFight Uherské Hradiště.
Pokud jste se rozhodli pro tento kurz, stačí zaslat na email vaše jmeno, příjmení, věk a technický stupeň. Do 24 hod. obdržíte prvotní informace a zařazení.
instructor@kravmagaseal.com
Budeme se těšit na nové instruktory!
Petr