Instructor Course Krav Maga

Místo konání
Čs. armády 347, Slavkov u Brna 68401 ukázat na mapě
Datum
27.02.2022
Čas
10:00
Pořádá
Krav Maga Seal System

Tento kurz je určený pro instruktory a ty co se chtějí stát instruktory, nebo asistenti instruktorů sebeobranného systému Krav Maga. Náš výcvikový program instruktorů bojových umění a systémů je určen studentům, kteří mají vášeň a odhodlání dosáhnout svého požadovaného cíle a stát se instruktorem Sebeobranného systému Krav Maga Seal.
Chceme, aby naši instruktoři prošli přes různé úrovně školení v rámci našeho programu, porozuměli základním pojmům, hodnotám a chtěli učit bojový systém s dokonalou vírou a vášní a na profesionální úrovni. Program kurzu ve zkratce: Techniky Krav Maga, Jiu Jiutsu, Karate, Judo, Kubotan, zdravověda a první pomoc. Přepadení ve vozidle, základní prvky s teleskopickým obuškem, seznámení se se zbraněmi z ostatních bojových umění. Sebeobrana proti zbraním: nůž, pistol, tyč, teleskop, láhev...
Pokud jste se rozhodli pro tento kurz, stačí zaslat na email vaše jmeno, příjmení a věk, navštěvovaný oddíl a technický stupeň.

instructor@kravmagaseal.com

Do 24 hod. obdržíte prvotní informace a zařazení. Z důvodu našeho konceptu není možné přihlášení bez minimálního dosažení 6Kyu (asistent) a 5kyu - instruktor.

Budeme se těšit na nové instruktory!
Petr